Bilgisayar İçin Minecraft Oyunu Bedava İndir Ücretsiz Demo Windows 8 7 Xp ve Vista İçin Uyumlu Sürümü

Gezginler İndir Türkçe 14 Mayıs 2013 1
sponsorlu baglantilar

Oyun İle İlgili Kısaca Bilgi (Özet): Bilgisayar İçin Minecraft Oyunu Bedava İndir Ücretsiz Demo Windows 8 7 Xp ve Vista İçin Uyumlu Sürümü, Strateji oyunu denince akla ilk gelen oyunlardan birisi de hiç şüphesiz Minecraft’dır.  Bu harika online strateji oyununun müdavimleri bedava indir ücretsiz indir son sürüm indir direk indir full download ücretsiz yükle free download windows7 windows8 için uyumlu sürümü windows xp ve vista için çalışan versiyonu türkçe yaması tr dil paketi indir ...

Strateji oyunu denince akla ilk gelen oyunlardan birisi de hiç şüphesiz Minecraft’dır.  Bu harika online strateji oyununun müdavimleri her geçen gün artarken oyunda her sürümde inanılmaz derecede geliştiriliyor.

Minecraft, kayıp dünyaları keşfettiğiniz, canavarlarla mücadele ettiğiniz ve çeşitli gizemleri açığa çıkardığınız eğlenceli bir oyun. Elde edeceğiniz araçlarla kendi dünyanızı dilediğiniz gibi yeniden inşa edebilirsiniz.

Popüler Strateji Oyunu

Minecraft, ilk çıktığı günden bu yana kitlesini katbekat arttırarak yoluna devam ediyor. Online ortamda oyuncuları bir araya getiren oyun, temelinde yapı inşa etmek ve hayatta kalmak üzerine kurulu.

Pixel art tarzındaki grafikleri, eşya üretme üzerine dayalı oynanış sistemi ve yaratıklara karşı verdiğiniz savaş mücadelesi Minecraft’ın öne çıkan noktalarından. Ancak Minecraft‘ı asıl öne çıkaran unsur, gerçeklik algınızı zorlayacak mekanları ve size istediğiniz şeyi üretmenize izin veren sistemi. Şöyle örneklendireyim: Minecraft’ın evreninde derme çatma bir ev de inşa edebilirsiniz, gökdelenlerin sıra sıra dizildiği bir şehir de yapabilirsiniz. Ne yapmak istediğiniz tamamen size ve çevrenize kalmış bir şey. Ancak dikkat edin gece olunca saklanacak bir yer bulmanız gerekecek. Çünkü Minecraft‘ın dünyasında karanlık çöktüğünde gizemli yaratıklar sizi avlamak üzere yola koyulacaklar. İster bunlarla savaşarak hayatta kalmaya çalışırsınız, isterseniz de kaçarak yaşamınızı biraz daha uzatırsınız. Seçim sizin!

Eğer arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz, eğlencenin ve üretmenin ön planda olduğu bir oyun arıyorsanız doğru adresiniz Minecraft.

indir_buton[1]

Not: Bu sitedeki linkler tamamen yasaldır. İllegal indirme linkleri kesinlikle yoktur.
sponsorlu baglantilarTek Yorum »

  1. mustafa 16 Kasım 2013 at 20:46 - Reply

    ücretsizmi

Yorum Yazın »

Current month ye@r day *