Democracy 2 Direk İndir Tek Link Download Ücretsiz Deneme Sürümü Bedava Yükle

Gezginler İndir Türkçe 12 Haziran 2013 0
sponsorlu baglantilar

Oyun İle İlgili Kısaca Bilgi (Özet): Democracy 2 Direk İndir Tek Link Download Ücretsiz Deneme Sürümü Bedava Yükle, Bütün ülkelerin en kritik kararları sizden çıksın ister misiniz? Peki bunları kaldırabilecek kadar güçlü ve zeki misiniz? Democracy ilk bedava indir ücretsiz indir son sürüm indir direk indir full download ücretsiz yükle free download windows7 windows8 için uyumlu sürümü windows xp ve vista için çalışan versiyonu türkçe yaması tr dil paketi indir ...

Democracy 2

Bütün ülkelerin en kritik kararları sizden çıksın ister misiniz? Peki bunları kaldırabilecek kadar güçlü ve zeki misiniz?

Democracy ilk oyunu ile politika ve dünya ülkeleri ilişkilerine karşı ilgisi olan bütün oyun severlerin dikkatini çekmeyi başarmış harika bir oyun. Bunu fırsat bilen yapımcılar da sonunda devam yapımı ile karşımızda ve yeni düzene karşı ayakta durmanızı isteyecek.

Democracy 2 oyunu ile bütün dünya ülkelerini bulabilecek ve istediğinizi yönetebileceksiniz. Seçtiğiniz ülkenin bütün işleri ile siz ilgilenecek, demokratik ve siyasal ilişkilerini düzenleyecek, gerekirse savaş açacaksınız. Devletinizin askeri ve siyasal kararlarını belirleyeceğiniz oyunumuzda zekanızın sınırlarını zorlamanız lazım.

Democracy 2 size demokrasi hakkında eşsiz bir deneyim yaşatacak…

indir_buton[1]

Not: Bu sitedeki linkler tamamen yasaldır. İllegal indirme linkleri kesinlikle yoktur.
sponsorlu baglantilarYorum Yazın »

Current month ye@r day *