Euro Truck Simulator İndir 1.3 Trial Demo Deneme Sürümü Download

Gezginler İndir Türkçe 26 Temmuz 2013 0
sponsorlu baglantilar

Oyun İle İlgili Kısaca Bilgi (Özet): Euro Truck Simulator İndir 1.3 Trial Demo Deneme Sürümü Download, Tır sürme oyunu Euro Truck Simulator de kocaman TIR kamyonları kullanmak ister misiniz? Euro Truck ta adı üstünde Avrupa yollarında bedava indir ücretsiz indir son sürüm indir direk indir full download ücretsiz yükle free download windows7 windows8 için uyumlu sürümü windows xp ve vista için çalışan versiyonu türkçe yaması tr dil paketi indir ...

Euro Truck Simulator 1.3 Trial

Tır sürme oyunu Euro Truck Simulator de kocaman TIR kamyonları kullanmak ister misiniz? Euro Truck ta adı üstünde Avrupa yollarında yük taşımacılığı ve nakliye işleri yapacaksınız. İşlerinizi en iyi şekilde yaptığınızda ve varacağınız yere zamanında vardığınızda daha iyi ve daha kaliteli yeni işler alabileceksiniz.

Simulatör oyunu olmasına rağmen TIR kamyonu sürüşü ve oyunun içindeki görsellik sizi adeta gerçek bir kamyonu kullanıyormuşsunuz gibi hissettirecek. Oyunda araç kullanırken trafik kurallarına da uymayı unutmayın. Güzergah olarak Roma’dan Berlin’e, Madrid’ten Prag’a kadar birçok avrupa şehrini dolaşarak taşımacılık işi yapacaksınız. Bu tür oyunları ve TIR oyunu sevenlerin özellikle simülasyon tarzındaki oyunların hayranları bu oyunu sitemizden indirip hemen oynamaya başlayabilirler.

indir_buton[1]

 

Not: Bu sitedeki linkler tamamen yasaldır. İllegal indirme linkleri kesinlikle yoktur.
sponsorlu baglantilarYorum Yazın »

Current month ye@r day *