Euro Truck Simulatör Türkçe Yama indir full oyun tek link indir direk download (demo)

Gezginler İndir Türkçe 25 Ağustos 2013 0
sponsorlu baglantilar

Oyun İle İlgili Kısaca Bilgi (Özet): Euro Truck Simulatör Türkçe Yama indir full oyun tek link indir direk download (demo), Euro Truck Simulatör mükemmel ve çok eğlenceli bir oyun olduğunu oyun severlerin oyun hakkında yorumlarından anlayabiliyoruz. Tır oyunu bedava indir ücretsiz indir son sürüm indir direk indir full download ücretsiz yükle free download windows7 windows8 için uyumlu sürümü windows xp ve vista için çalışan versiyonu türkçe yaması tr dil paketi indir ...

Euro Truck Simulator indirEuro Truck Simulatör mükemmel ve çok eğlenceli bir oyun olduğunu oyun severlerin oyun hakkında yorumlarından anlayabiliyoruz. Tır oyunu severlerin gözde oyunlarından olan Euro Truck Simulatör oyununda bir nakliyat firmasında tır şoförü olarak işe yani oyuna başlıcaksınız. Firma size taşımacılık görevi alacaksınız bu görevler çok önemli ve çok eğlenceli bir oyun haline dönüşüyor. Euro Truck Simulatör oyununda yorumlarına göre en büyük eksikliği türkçe dil seçeneğinin olmamasından oyun severler oldukça net bir eksiklik olduğunu belirtmişlerdir. Fakat bu derdinizi ortadan kaldırılmış olduğunu öğrenmeniz sizleri çok mutlu edeceğine inınıyoruz Euro Truck Simulatör Oyunun dil desteği sağlayıcı firmalar tarafından türkçe dil desteği sağlandı ve oyun severlerle buluşmuştur.

Sizde bu tır oyununu türkçe oynamak istiyorsanız yazının en alt tarafına hazırladığımız yamayı indirmek için Oyun indir butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. İndirdiğiniz yamayı Euro Truck Simulatör oyununa nasıl dahil edeceğinizi bilmiyorsanız yazdığım adımları takip edebilirsiniz. sitemizden indirdiğiniz rar dosyasının içersindeki (ETS TR v1.0.scs) klasörü masa üstüne çıkartınız sonra çıkarttığınız dosyayı adımları takip ederek (BelgelerimEuro Truck Simulatormod) dosyasının içerisine kopyalayınız hepsi bu kadar tüm sekmeleri kapatıp oyunu türkçe oynamaya başlayabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT: Yamayı BelgelerimEuro Truck Simulatormod klasörüne yüklemeden önce Mod klasörünün içindeki dil desteğini yedekleyeniz nedeni Türkçe yamayı beğenmesseniz tekrar eski haline getirebilirsiniz.

Euro Truck Simulator indir

Euro Truck Simülatör Türkçe yama indir

 

Not: Bu sitedeki linkler tamamen yasaldır. İllegal indirme linkleri kesinlikle yoktur.
sponsorlu baglantilar


Yorum Yazın »

Current month ye@r day *