Far Cry 3 Oyunu Bedava İndir Ücretsiz Demo Yükle Deneme Sürümü Download

Gezginler İndir Türkçe 01 Haziran 2013 0
sponsorlu baglantilar

Oyun İle İlgili Kısaca Bilgi (Özet): Far Cry 3 Oyunu Bedava İndir Ücretsiz Demo Yükle Deneme Sürümü Download, Far Cry gerçek macera sahiplerini buluşturmayı başarmış ve bizleri her seferinde daha zorlu yarışlara sokmuş olan eşsiz bir bedava indir ücretsiz indir son sürüm indir direk indir full download ücretsiz yükle free download windows7 windows8 için uyumlu sürümü windows xp ve vista için çalışan versiyonu türkçe yaması tr dil paketi indir ...

Far Cry 3

Far Cry gerçek macera sahiplerini buluşturmayı başarmış ve bizleri her seferinde daha zorlu yarışlara sokmuş olan eşsiz bir sistemle bizlerin karşısına gelmişti… İlk iki oyunu ile bizleri kendine hayran bırakan oyunu ile milyonları peşinden koşturmuştu ve nihayet o kadar sene sonunda tekrar bizlerle oldu. Peki siz hazır mısınız?

Far Cry oyunumuzun 3. Yapımı bu sefer bizleri daha zorlu bir macera ile baş başa bırakacak. Zorlu mücadeleler vereceğimiz oyunumuzda gerçeğe en yakın grafikler ile eşsiz bir sistemle bizimle olacak olan oyunumuzda kahramanımız yine aksiyon dolu saatler geçirecek. Tabii sizde öyle…

Co-op türü oyunlar arasında olan en iyi sisteme sahip olan Far Cry 3  oyunumuzda yine kendinizi yakından tanıdığınız adamızda bulacaksınız. Hoyt Privateers hatırladığınız gibi önce oyunlarda kaçıp gitmişti ama sonunda ne olduysa yine onu yakalamışlardı. Birde bu yetmez gibi işkencelere maruz kalmıştı.

İşte yine böylesine bir deneyim ile baş başa kalacağınız oyunumuzda gelişmiş silahlar ve zorlu mücadeleler ile yine kaçmaya çalışacaksınız.
Far Cry 3  oyunumuz sizleri en iyi first-person shooter oyunu deneyimi etmenizin yanı sıra FPS maceralarının da şimdiye kadar gördüğünüzün en iyisini yaşatacak. Görüp görebileceğiniz en tehlikeli görevler ile sizleri adada deneyecek olan oyunumuzda multiplayer modu ile de arkadaşlarınızla oynayabileceksiniz.

 

Far Cry 3 Oyunu ücretsiz yada demo sürümüdür.
indir_buton[1]
Not: Bu sitedeki linkler tamamen yasaldır. İllegal indirme linkleri kesinlikle yoktur.
sponsorlu baglantilarYorum Yazın »

Current month ye@r day *