FIFA 14 İndir Direk İndir Tek Link Download Ücretsiz Deneme Sürümü Bedava Demo Yükle – Türkçe Yama ve Tek Part Oyun İndir

Gezginler İndir Türkçe 03 Temmuz 2013 0
sponsorlu baglantilar

Oyun İle İlgili Kısaca Bilgi (Özet): FIFA 14 İndir Direk İndir Tek Link Download Ücretsiz Deneme Sürümü Bedava Demo Yükle – Türkçe Yama ve Tek Part Oyun İndir, PES 13  FOX oyun motoru ile bütün ilgiyi üstüne çekmişti. EA Sports bu durum karşısında sessizliğini bozdu ve bedava indir ücretsiz indir son sürüm indir direk indir full download ücretsiz yükle free download windows7 windows8 için uyumlu sürümü windows xp ve vista için çalışan versiyonu türkçe yaması tr dil paketi indir ...

PES 13  FOX oyun motoru ile bütün ilgiyi üstüne çekmişti. EA Sports bu durum karşısında sessizliğini bozdu ve FIFA 14'ü şimdiden tanıtmaya ve özelliklerini sunmaya başladı. Gelelim FIFA 14'de bizi bekleyen özellikler neler;

 

PURE SHOT

 

Pure Shot oyuncumuzun bulunduğu duruma göre en iyi şut açısını ayarlamasına ve pozisyonu gole çevirmesindeki gerçekciliği hissettireceği gibi görünüyor. Çoğunlukla yenilikler şut vuruş tekniği üzerine yoğunlaşmış gibi.

 

CURLING SHOT

 

Kavisli şut dediğimiz fakat topa çok güçlü vurarak havada kavislenmesidir.

 

DIPPING SHOT

 

Yerden şut, oyuncumuzun sert ve hızlı bir şekilde vurduğu şut.

 

KNUCKLE SHOT

 

Bu şut ile kalenin çataldaki ağları temizleyebilirsiniz.

 

RISSING SHOT

 

Yerden atılan şutun yükseklik kazandığı şut.

 

 

Çocukluğumuzda Tsubasa çizgi filmini izlemeyen yoktur sanırım. Orada her futbolcunun kendine has özel şutları vardı. Tsubasa'nın Driving Şutu,Kojiro Hyuga'nın Tiger(kaplan) şutu Matsuyama'nın Eagle şutu ve bir çok şut.. Şimdi ise FIFA 14'de bu şutları bizzat biz kendimiz oynarak görecez.

 

PROTECT THE BALL

 

Dünyada en çok pas oranının ve ataklarının çoğunu bu pas trafiğine borçlu olan Barcelona taktiği ile bizde topu kontrol edebiliyoruz. Buda oyuncular arasındaki fiziksel müdahalelerin artıp gerçek maçtaki mücadeleyi yaşamamızı sağlıyor.

 

REAL BALL PHYSICS

 

Real Ball Physics,yeniliği oyuncuların topa dokunuş şekilleriyle gelişen şutları veya pasların topun vücudun neresine deyip de nereye gitmesi gereken bütün ihtimalleri oyunda görebileceğiz sonucuna geliyor.

 

TEAMMATE INTELLIGENCE

 

Buna takım için yardımlaşma diyebiliriz. Bunu en iyi şekilde 2010 yılı şampiyonlar ligi İnter-Barcelona maçını örnek gösterebiliriz. İnterli futbolcuların birbirleri ile anlaşarak ikili mücadeleleri en iyi şekilde başararak finale çıkmayı başarmışlardı. FIFA 14 'de umarım bunu çok iyi bir şekilde oyuna aktarmış ve gerçek mücadeleyi bizlere hissettirir.

 

GLOBAL SCOUTING NETWORK

 

Son olarak eklenen yeni özellikte kariyer modda yetenek avcısı ile yıldız futbolcularla en iyi şekilde diyaloğa geçiyor,yeni genç yıldızlar keşfedebiliyoruz.Oyuncuların gelişimi hakkında roparlar isteyerek hakkında birçok bilgiye sahip olup kararlar verebiliyorsunuz.

 

FIFA 14 Ekran Görüntüleri

FIFA 14

Not: Bu sitedeki linkler tamamen yasaldır. İllegal indirme linkleri kesinlikle yoktur.
sponsorlu baglantilarYorum Yazın »

Current month ye@r day *