Lfs oyunu indir download

Gezginler İndir Türkçe 19 Mayıs 2013 0
sponsorlu baglantilar

Oyun İle İlgili Kısaca Bilgi (Özet): Lfs oyunu indir download, Live For Speed oyunu inceleme Özellikle yarış oyunları tutkunları arasında, Live For Speedtarafından üretilen ve kendini kanıtlayan LFS oyunu, Türkiyede de yarışseverlerin bedava indir ücretsiz indir son sürüm indir direk indir full download ücretsiz yükle free download windows7 windows8 için uyumlu sürümü windows xp ve vista için çalışan versiyonu türkçe yaması tr dil paketi indir ...

LFS indir

Live For Speed oyunu inceleme

LFS iconÖzellikle yarış oyunları tutkunları arasında,

Live For Speedtarafından üretilen ve kendini kanıtlayan LFS oyunu, Türkiyede de yarışseverlerin en sevdiği oyunlardan birisi olmayı başardı. İnternet üzerinden download edebileceğiniz en iyi araba yarışı oyunları arasında bulduğumuz bu zevkli ve 3D oyunu, biz de sizlere tavsiye ediyoruz. Oyunsimulasyon tarzda hazırlanmış, çünkü diğer oyunlardan farklı olarak size hem sürüşü öğretip hem de yarıştırmayı planlamış. Bunun için isminin yanına “Online Racing Simulator” yani online yarış simulatörü ibaresi de eklenmiş. Live For Speed oyununun, oyuncular tarafından sevilmesinin en büyük etkeni, lastiklerdeki havadan, aracınızın cant kapaklarına kadar ayarlayabilmeniz. Yani bu açıdan oyun size tam bir profesyonel araç hakimiyeti sağlıyor. Adından da anlaşılacağı gibi hız için yaşayanlar bu oyunu çok sevecekler.

 

LFS oyunu o kadar gerçekçi ayarlanmış ki, oyuna başladığınızda bu arabayı nasıl kontrol edeceğim diye düşünebilirsiniz. Ama alıştıkça ve size en uygun sürüş seçeneklerini ayarladıktan sonra yolların hakimi olabilirsiniz. Yeni başlayanlara tavsiye olarak, single playermodu ile kendilerini ve yol tutuşlarını geliştirmeleri. Ayrıca oyun için hazırlanan yamaları indirerek oyunu daha kolay ve değişik modlarda oynayabileceksiniz.

Lfs ekran görüntüsüLFS Sistem gereksinimleri 

  • İşlemci : Pentium 4 ve üstü
  • Ram : 256 Mb
  • İşletim sistemi : Windows ( Tümü )
  • Ekran Kartı : 64 Mb
  • Boş Alan : 1 Gb
  • Bağlantı hızı : 1024 Kbps minimum
  • Klavye ve mouse
  • DirectX : 9 ve üstü
  • Dil Desteği : Türkçe, İngilizce

indir_buton[1]

Not: Bu sitedeki linkler tamamen yasaldır. İllegal indirme linkleri kesinlikle yoktur.
sponsorlu baglantilarYorum Yazın »

Current month ye@r day *