Perili Korkunç Ev oyunu oyna full oyun tek link indir direk download (demo)

Gezginler İndir Türkçe 25 Ağustos 2013 0
sponsorlu baglantilar

Oyun İle İlgili Kısaca Bilgi (Özet): Perili Korkunç Ev oyunu oyna full oyun tek link indir direk download (demo), Flash oyun oynamayı seven oyun severlerimiz için hazırlanan bu oyunda korku dolu dakikalar yaşayacaksınız. Perili ev oyununda birbirinden bedava indir ücretsiz indir son sürüm indir direk indir full download ücretsiz yükle free download windows7 windows8 için uyumlu sürümü windows xp ve vista için çalışan versiyonu türkçe yaması tr dil paketi indir ...

Flash oyun oynamayı seven oyun severlerimiz için hazırlanan bu oyunda korku dolu dakikalar yaşayacaksınız. Perili ev oyununda birbirinden ilginç odalar ve değişik tarzda pek alışık olmadığımız stratejik konuları var. Bu oyunda korkusuz ve cesur olmak zorundasınız etrafınızda esrarengiz olaylar korkunç sesler sizi korkutabilir fakat eminiz ki siz bu oyunu bitirebilirsiniz. Bunun nedeni aniden karşınıza çıkacak olan en basit koruyucu kediler sizi tırmalayabilir.Perili Korkunç Ev Oyunun konusu gizli ve içinden çıkılması zor olan bir kalenin içerisindeki anahtarları ve gizli nesneleri birleştirerek kapıları açmak zorundasınız. Bulduğunuz anahtarı almak için Space tuşuna basmalısınız. Oyunda çok dikkatli olmalısınız yani gözlerinizi iyi kullanmalısınız çünkü bazı anahtarlar çok iyi saklanmış aslında gözünüzün önünde ama görmeniz çok zor oluyor bunun nedeni de odanın yapısı anahtar renklerine çok yakın olmasıdır. Oyunu oynayan oyun severler vazgeçilmez bir oyun olduğunu söylüyorlar bizde değerli ziyaretçilerimiz için sitemizde yer veriyoruz.  Perili Korkunç Ev oyununda unutmayınız doğru anahtarla doğru kapıyı açmaya çalışacaksınız. Bulduğunuz her anahtarın kapısı farklıdır.

Perili Korkunç Ev oyunun tüm kontrol sistemi sadece Klavyenizin ok yön tuşları ve Space (boşluk) tuşu ile kontrol edilmektedir. Çok eğlenceli olan bu oyunla zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Not: Eğer oyunları oynayamıyorsanız Flash Player ve 3D oyunlar için Shockwave Player‘ ı bilgisayarınıza kurulu olması gerekmektedir. Flash Player veya Shockwave Player kurulu değilse eğer renkli yazılara tıklayarak programları yükleyebilirsiniz.

Not: Bu sitedeki linkler tamamen yasaldır. İllegal indirme linkleri kesinlikle yoktur.
sponsorlu baglantilar


Yorum Yazın »

Current month ye@r day *