Revolt oyunu indir download

Gezginler İndir Türkçe 19 Mayıs 2013 0
sponsorlu baglantilar

Oyun İle İlgili Kısaca Bilgi (Özet): Revolt oyunu indir download, Revolt oyunu Akklaim firmasının çalışmalarının ürünü olan oyuncak arabalardan oluşan sizi güldürecek güzel bir oyundur.Burda bilinene araba yarışları oyunu gibi hareket bedava indir ücretsiz indir son sürüm indir direk indir full download ücretsiz yükle free download windows7 windows8 için uyumlu sürümü windows xp ve vista için çalışan versiyonu türkçe yaması tr dil paketi indir ...

RevolT oyunu indir

Revolt oyunu Akklaim firmasının çalışmalarının ürünü olan oyuncak arabalardan oluşan sizi güldürecek güzel bir oyundur.Burda bilinene araba yarışları oyunu gibi hareket etmeyeceksiniz. Yapmanız gereken sizin küçüklüğünüzde sahip olduğunuz kumandalı arabalar gibi burda küçük arabaları yaşanılan ortama göndermek ve onları yaşamda gezdirmek olacaktır. Sizin sahip olduğunuz mini araçlardan başkalarınında oluyor onlar arasında her ortamda kıyasıya bir mücadele ve yarış olacaktır. Demo “oyunu indirmek” isteyen kullanıcılarımız sanırım denedikten sonra tam sürüme geçiş yapacaklardır. İçerisinde farklı yarışları ve ödülleri bulunan Revolt oyunu ödüllerinden bahsetmeden es geçmeyelim.

 

Gold Cup, Bronze Cup,Platinum Cup, Silver Cup gibi 4 ayrı yarış seçeneği ve ödülü olan oyunda ben lkim diyenlere Bronze kupasını öneriyoruz çünkü en kolay olanı odur.Sizi ilk etap olarak çok zorlamayacak araçlarla oyunu öğrenip sonra çetin ve eğlenceli yarışlara geçebilirsiniz.Özellikle iki kişi oynandığında oyundan alınacak tad daha fazla artmaktadır.Oyunculara muhteşem rekabet ortamları sunan bu oyun bilgisayarınızı da fazla yormaz.Çok fazla sistem gereksinimi gerektirmeyen bir pc oyunu olduğu için popülerliğini her zaman koruyacak gibi gözüküyor.

indir_buton[1]

Not: Bu sitedeki linkler tamamen yasaldır. İllegal indirme linkleri kesinlikle yoktur.
sponsorlu baglantilarYorum Yazın »

Current month ye@r day *