Temple Run 2 Yeni Karakterleri ve Özellikleri Hakkında Bilgi

Gezginler İndir Türkçe 17 Temmuz 2013 0
sponsorlu baglantilar

Oyun İle İlgili Kısaca Bilgi (Özet): Temple Run 2 Yeni Karakterleri ve Özellikleri Hakkında Bilgi, Temple Run 2′ye gelen yepyeni karakterler nasıl ve özellikleri nelerdir? İşte Temple Run 2′deki yeni karakterler ile ilgili bilmeniz bedava indir ücretsiz indir son sürüm indir direk indir full download ücretsiz yükle free download windows7 windows8 için uyumlu sürümü windows xp ve vista için çalışan versiyonu türkçe yaması tr dil paketi indir ...

Temple Run 2′ye gelen yepyeni karakterler nasıl ve özellikleri nelerdir?

İşte Temple Run 2′deki yeni karakterler ile ilgili bilmeniz gereken herşey!

2011 yılının Temmuz ayında ilk olarak iOS platformu için yayınlananTemple Run oyunu kısa sürede popüler oyunlar arasına girmeyi başarmıştı.

Imangi Studios tarafından geliştirilen sonsuz koşu türündeki oyunun daha sonra Brave ve OZ filmleri için özel sürümleri de geliştirilmişti.

Uzun süren aradan sonra serinin ikinci oyunu Temple Run 2, 2013′ün ilk aylarında oyun severlerle buluşmuştu. TR 2‘ye sürekli gelen güncellemeler ile oyuna yeni tuzaklar ve bonuslar eklenmişti. 170 milyondan fazla indirme sayısına ulaşan oyun bugün bir güncelleme daha aldı.

Bu güncelleme ile serinin birinci oyunundaki; Zach WonderFrancisco Montoya, ve Montana Smith karakterleri Temple Run 2‘ye eklendi. Güncelleme ile artık oyunu durdurduğunuz zaman günlük etkinlikleri, görevleri ve istatistiklerinizi hızlı bir şekilde görüntüleyebiliyorsunuz.

Temple Run 2‘yi iOS için buradan ve Android için buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Not: Bu sitedeki linkler tamamen yasaldır. İllegal indirme linkleri kesinlikle yoktur.
sponsorlu baglantilarYorum Yazın »

Current month ye@r day *