WolfTeam oyunu indir download

Gezginler İndir Türkçe 19 Mayıs 2013 0
sponsorlu baglantilar

Oyun İle İlgili Kısaca Bilgi (Özet): WolfTeam oyunu indir download, WolfTeam oyunu Aeria Games firması tarafından üretilmiş, online bir FPS oyunudur.FPS yani First Person Shooting, manası da elinizde silahla karşınızdakilere bedava indir ücretsiz indir son sürüm indir direk indir full download ücretsiz yükle free download windows7 windows8 için uyumlu sürümü windows xp ve vista için çalışan versiyonu türkçe yaması tr dil paketi indir ...

Wolfteam indir

WolfTeam oyunu Aeria Games firması tarafından üretilmiş, online bir FPS oyunudur.FPS yani First Person Shooting, manası da elinizde silahla karşınızdakilere ateş etmekte olduğunuzdur. Yani oyun sizin gözünüzden akmakta. Ve siz shooter, yani silahla ateş eden kişi olarak oynamaktasınız. Ücretsiz multiplayer oyunu wolf team online oyun oynamak isteyenler açısından güzel bir tercih. Ülkemizde de Joygame bu oyunu Türk kullanıcılara yayma görevini üstlenmiştir. Wolfteam online, forumlarla ve de duyuruları ile, online oyuncular ile iletişim halinde durmayı amaçlıyor. Oyunu oynamak için üyelik gerekiyor ve üye olduktan sonra o üyeliğinizi geliştirmeye çalışıyorsunuz.

Wolfteam Oyununun konusu : Gelecek zamanda bazı bilim adamları tarafından insan DNA’sı üzerinde mutlak insan sağlığını oluşturmak üzere yaptığı deneyler sırasında, DNA’ları kurtlarınkine çok benzeyen bazı insanları keşfediyorlar. Normal insanlara göre daha kısa bir hayat süresi bulunan bu insanlar atlet veya askerlerin arasından çıkmaktaydı. Pfien şirketler grubu da bu duruma karşı “Epoxyn” adı verilen bir ilaç geliştirerek durumu normale çevirmeye çalışıyor .Fakat bir yandan da “Anti-Epoxyn” adındaki ilacı Fransız ordusuna satarak fransızların kurt adamlarla dolu bir ordu üretmesini sağlıyor. Fransız ordusu bu ilacı kullanarakWolfteam yani “Kurt Takımı” adında yenilmez bir ordu yaratıyor. Bu orduya suç geçmişine bakılmadan Anti-Epoxyn kullanmaya elverişli olan askerler katılmaya başlandı. Yeni kurulan bu orduyla Fransızlar, casusluk ve savaş stratejileri üzerine dünyada eşi benzeri bulunmayan insanüstü bir ordu kurmaya çalışıyordu.

Fakat Fransızların planı kendi aleyhlerinde işlemeye başladı. Bu askerler verilen görevleri yerine getirdikten sonra, görevleri olmadığı halde kendi istekleri ile insanları öldürmeye başladı. Anti-Epoxyn kullanan herkesin dahil olduğu Wolfteam bir süre sonra Fransızların kontrolünden çıktı ve kendi başına dünyayı istila etmeye çalışan bir bağımsız ordu haline geldi. WolfTeam yani Kurtlar takımı ordudan bağlarını kopartarak artık kendilerine buyruk paralı askerler olarak yaşayamaya başladılar. Artık Fransız ordusunun peşlerinde olduğunu bilen Kurt Takımı onlara karşı direnmeye ve savaşmaya uğraşıyor.

Wolfteam oyunundaki silahlar : Oyundaki silah çeşitliliği hayranlık uyandıracak cinsten.Ve her kullanıcı mutlaka kendi karakteriyle uyuşan bir silah bulabilecek.Bu silahların arasında otomatik silahlar, sniper, el bombası ve yerleştirilebilen patlayıcılar bulmanız mümkün.Tavsiye etmiyoruz ama bazı sitelerde silahlar için hack ve benzeri programlar paylaşılıyor.Biz size oyunun premium özelliklerini aktif edebilmeniz için Joy Para kullanmanızı tavsiye ediyoruz.Bunun dışında wolfteam oyununun hileleri ve benzeri paylaşımları forumlarda bulabilirsiniz.

Wolfteam oyunu, online oyunlar arasında kendisine çok kaliteli bir yer edinmiştir.Özellikle MMO oyunlarından hoşlanan herkes bu oyunu zevkle oynamaktadır.Oyuncular bu oyunun başında saatler geçirip, forumlardaki paylaşımları dikkatle takip etmektedirler.Oynanış açısından büyük savaş oyunları görüntülerini ve efektlerini aratmayan bir oyun atmosferine sahiptir.Wolfteam ile ilgili paylaşımları forumumuzda bulabilirsiniz : Wolfteam forumları


Wolfteam indirme isteyenlere sistem gereksinimleri

  • İşlemci : 1.4 Ghz
  • İşletim Sistemi : Windows 98/Xp/Vista
  • Ram : 512 Mb
  • Harddisk Alanı : 470 Mb
  • Ekran Kartı : GeForce 500
  • Klavye ve Mouse
  • İnternet Bağlantısı
  • Direct X : 8 veya üstü
Lisans : Ücretsiz
Boyut : 600 Mb
Dil : Türkçe
Kısıtlama : Yok
Üretici : Softnyx
Güncelleme : 26-04-2012
Ekleyen : İndirOyunu Admin
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

indir_buton[1]

Not: Bu sitedeki linkler tamamen yasaldır. İllegal indirme linkleri kesinlikle yoktur.
sponsorlu baglantilarYorum Yazın »

Current month ye@r day *